Interaktywna
makieta architektoniczna

Zachwyć gości interaktywną makietą sterowaną przez aplikację

O makietach architektonicznych

Makiety architektoniczne to tradycyjny sposób prezentacji inwestycji mieszkaniowych. Precyzyjne odwzorowanie zagospodarowania terenu oraz architektury budynków, odpowiednio dobrane materiały, kolorystyka i różne technologie wykonania zachęcają do szczegółowego poznania projektu. Zastosowanie aplikacji w interaktywnych makietach architektonicznych pozwala na połączenie tradycyjnej makiety z prezentacją wyświetlaną na tablecie ze wszystkimi informacjami na temat lokalizacji i rzutów mieszkań. Aplikacja sprawnie łączy się z systemem CRM oraz funkcjonalnym oświetleniem na makiecie, pozwalającym na wybiórcze oświetlenie mieszkań 1-, 2- czy 3-pokojowych lub też dostępnych, zarezerwowanych czy sprzedanych lokali w odpowiednich kolorach.

Makiety urbanistyczne to modele przedstawiające projektowane inwestycje w białej lub schematycznej kolorystyce i uproszczonej aranżacji zieleni. Realizowane przy użyciu sklejki, PCV, plexiglasu, siatki czy metalu. W tych makietach stosuje się także podświetlenie wybranych obiektów i obszarów.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o makietach. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i stworzymy rozwiązanie dopasowane do Twojej inwestycji.

pl_PLPolski