REKOMENDACJE

Robyg S.A., z 18-letnim doświadczeniem i ponad 20 000 sprzedanych mieszkań, jest liderem na rynku deweloperskim w Polsce. Nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają eksperci, zapraszający do współpracy podmioty, których jakość usług jest na najwyższym poziomie. Z York Promotion współpracujemy od 2008 r. przy budowaniu nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż naszych kluczowych inwestycji w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Oprócz makiet architektonicznych, York Promotion przygotowuje dla naszej firmy interaktywne makiety architektoniczne, animacje i wizualizacje. Te nowoczesne narzędzia do prezentacji inwestycji cechuje duża staranność, niezawodność oraz profesjonalizm wykonania.

Współpraca z York Promotion jest gwarancją efektownych i nowoczesnych narzędzi marketingowych. YP to partner godny zaufania i polecenia innym przedsiębiorcom.

Robyg S.A.
Zbigniew Wojciech Okoński
Prezes Zarządu

Firma York Promotion z siedzibą przy ul. Staropolskiej 53 lok. 4, Kowale, 80-180 Gdańsk, zrealizowała w ramach zadania budowa oczyszczalni ścieków wraz z serwisem gwarancyjnym w ramach projektu „Integracja i rozwój gospodarki wodno-ściekowej w Józefowie” wyposażenie Sali edukacyjnej: wirtualny model 3D, animacja: obieg wody w przyrodzie, ścieżka edukacyjna – projekt tablic. Niezwykle innowacyjnym narzędziem wspierającym komunikację jest wirtualna makieta oczyszczalni.

Koncepcja nowoczesnej i interaktywnej prezentacji oczyszczalni zaproponowana przez York Promotion sprawdza się zarówno w działaniach marketingowych jak i szeroko rozumianej edukacji. Rekomendujemy York Promotion jako partnera godnego zaufania.

Instal Warszawa S.A.
Justyna Leszczyńska
Prokurent

Dom Development S.A. zaprasza do współpracy podmioty znane z jakości swoich usług i standardu pracy. York Promotion jest partnerem biznesowym Dom Development S.A. od 2003 r. opracowując i wykonując makiety architektoniczne naszych inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Firmę York Promotion cenimy za profesjonalizm, rzetelność oraz kreatywność. Niezwykle ważną cechą charakteryzująca naszą współpracę jest terminowość realizacji zleconych prac przez YP. Cechy te przekładają się na najwyższą jakość współpracy, która niezwykle sobie cenimy.

Na podstawie ponad 15 letniej współpracy z przyjemnością potwierdzamy rekomendację dla York Promotion jako partnera biznesowego godnego zaufania.

Dom Development S.A.
Sylwester Wybranowski
Dyrektor ds. Kreowania Produktu
yorkpromotion
Zaufali nam
yorkpromotion