Wirtualny model 3D
zakładu przemysłowego

Wirtualny model 3D

Wirtualny model 3D zakładu przemysłowego to intuicyjna aplikacja do instalacji na stronę internetową przedsiębiorstwa lub prezentacji w siedzibie firmy na ekranie dotykowym w jakości 4K. Prezentuje przedsiębiorstwo od ogółu do szczegółu, świetnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych, branżowych lub edukacyjnych, gdzie wymodelowane budynki, obiekty i instalacje można oglądać z dowolnej strony. Wirtualny model może być wyposażony w wiele funkcjonalności np. wybór kolejności oprowadzania po wirtualnym obiekcie, wybór wyświetlania procesów, opisów czy widoków, dzięki temu prezentację można prowadzić na wiele sposób i dostosowywać ją do ilości czasu i grupy odbiorców.

Wirtualny model 3D zakładu przemysłowego to wirtualny przewodnik lub ścieżka edukacyjna. Aplikację z prezentacją obiektów i procesów można oglądać w dowolnej przeglądarce lub pobrać na telefon za pomocą kodu QR.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o wirtualnych modelach. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i stworzymy rozwiązanie dopasowane do Twojego zakładu.

pl_PLPolski