Wizualizacja
i animacja 3D osiedla

Zachęć klientów i przemów do ich wyobraźni

Animacje 3D dla deweloperów

Animacje 3D osiedli mieszkaniowych to animowane filmy, w różnych porach dnia i roku, wykonane na podstawie scenariusza. Przedstawiają inwestycję z lotu ptaka lub z poziomu człowieka. Prezentują architekturę i detale budynków, zagospodarowanie terenów rekreacyjnych, placów zabaw oraz aranżację zieleni. W animacjach 3D wykorzystywane są ruchome postacie, jeżdżące samochody, poruszające się liście na drzewach, latające ptaki, motyle. Można także do animacji 3D dołączyć opisy, lektora i podkład muzyczny. Są świetnym uzupełnieniem wirtualnych makiet 3D.

Wizualizacje 3D dla deweloperów

Wizualizacje 3D to fotorealistyczne grafiki obrazujące projekt osiedla i budynku w pełnym detalu architektonicznym wkomponowane w istniejące otoczenie. Wizualizacje 3D, tak ja animacje, mogą przedstawiać inwestycję w różnych ujęciach oraz różnych porach dnia i roku. Doskonale sprawdzają się w reklamie internetowej i materiałach drukowanych.

Galeria

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o animacji i wizualizacji 3D. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i stworzymy dopasowane rozwiązanie.

pl_PLPolski