Nasze rozwiązania dla dewelopera

Skorzystaj z rozwiązań, które ułatwią sprzedaż Twojej inwestycji

Aplikacja Smart Model

Proste i efektowne wyszukiwarki mieszkań z wirtualną makietą 3D osiedla, widok z balkonu na otoczenie, spacery 3D po mieszkaniach czy inwestycji, nowoczesne rzuty 3D to tylko niektóre z nich. Spraw by Twoja oferta była kompleksowa i wygodna w obsłudze.

Co zyska Twój klient?

  • Pozna Twoje osiedle z każdej strony, w różnych porach dnia i w nocy
  • Poczuje jakby zamieszkał już w swoim wymarzonym, umeblowanym mieszkaniu
  • Otrzyma aplikację zoptymalizowaną pod kątem szybkości działania na urządzeniach mobilnych
  • Zyska łatwą obsługę i możliwość porównania kilku mieszkań ze sobą
  • Będzie korzystał ze zaktualizowanej oferty na podstawie CRM

Wirtualna makieta 3D osiedla

Wirtualna makieta 3D osiedla z wyszukiwarką i spacerem po mieszkaniu, która prezentuje atuty osiedla i mieszkań. W pełni nowoczesna i dopasowana do potrzeb użytkownika. Wygodna, od ręki dostępna na dowolnym urządzeniu lub w biurze sprzedaży.

Rzut mieszkania 3D, Akso 360

Widok z góry na funkcjonalnie urządzone mieszkanie oraz widok 360 stopni pod kątem. Znakomity sposób prezentacji rozkładu pomieszczeń. Podnosi jakość prezentacji.

Wirtualny spacer 3D

Prezentacja atutów osiedla i mieszkania oddająca wrażenie rzeczywistości. Umożliwia swobodne poruszanie się po nieruchomości lub zakładzie przemysłowym. Wszystko w zakresie 360 stopni.

Wizualizacja i Animacja 3D osiedla

Realistyczne odwzorowanie projektowanego osiedla. Trójwymiarowa animacja graficzna, która umożliwia efektowną i czytelną prezentację inwestycji. Ułatwia podjęcie decyzji o kupnie mieszkania.

Interaktywna makieta architektoniczna

Interaktywna makieta architektoniczna inwestycji, osiedla lub zakładów przemysłowych. Makiety urbanistyczne koncepcji architektonicznych. Interaktywne makiety architektoniczne sterowane za pomocą aplikacji.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o prezentacji. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i stworzymy dopasowane rozwiązanie.

pl_PLPolski